تبلیغات
Welcome to OurBlog!

فیلمی فراتر از فیلم!

یکشنبه 17 تیر 1386 ساعت 04:07 ق.ظ
نویسنده: بابا تحت موضوع: یادگاری ,

 

دلم خواست بگم که تنها فیلمی که تابحال شمارش دفعات دیدنش از دستم در رفته این فیلمه!

جالب اینجاست که به هر کی این فیلمو پیشنهاد کردم ببینه، وقتیکه دیده یا گفته بعد از ۱۵دقیقه ی اول فیلم گیج شده و رفته لالا یا گفته آخرش نفهمیده تایتانیک دختره بوده یا پسره!؟

یادم رفت بگم که من اصلا فیلم دیدن خوشم نمیاد! چرا که فیلم رو آدما میسازن و چیزی که کار آدما باشه حاصل تجربه های خاص همون آدمهاست که جسارت ارائه ی تجربشون رو به دیگرون پیدا کردن و من یه جورایی از آدمایی که بی تجربه ان یا همه چیز رو تجربه میکنن یا فکر میکنن خیلی باتجربه ان خوشم نمیاد، با این تفاصیل میشه گفت ۹۹٪ فیلمها به درد خود سازنده فیلم و فک و فامیلای بازیگرا و عاشقان چشم و ابروهای بازیگران فیلما میخوره وگرنه چیزی که بویی از خود حقیقتی به نام تجربه از این فیلما به مشام برسه... نه! نیست! یا لااقل خوشبو نیست!

تنها فیلمی که دوبار پشت سر هم دیدم ؛گاهی به آسمان نگاه کن بود؛ که به قدری شیفته ی متن فیلم شدم که گذاشتم نشانگر زمان فیلم به آخر برسه و دوباره از اول ببینمش... حتی تیتراژ! اما این بار حیف که اسامی یادم نمیمونه!

و اینک تنها فیلمی که بسیار دیدم فیلمی است به نام: Revolver که نه میدونم کارگردانش کیه و نه بازیگراش رو میشناسم! و البته فکر نمیکنم چندان معروف باشن! و از اونجایی که پایریت دی وی دی بوده و یکی از دوستان خارجکی من تو هند از این سایتهای آتیش زدم به مالم... بدو بدو تموم شد... که مفتکی یا صلواتی فیلم کارگردانای بخت برگشته رو خیرات میکنن دانلود کرده بود و شانسکی آورد و بهم داد... تیتراژ نداره که ببینم کیلویی چنده!

{ بعد از ارسال این نوشته به ذهنم زد یه سرچی بکنم و سایتش رو پیدا کردم: http://www.revolverthemovie.co.uk الباقی به عهده ی خودتون }

متن فیلم نوعا انتزاعی هست اما قالب و محتوایی که بشه ازش استفاده کرد دقیقا مثل یک شابلون میمونه که در هر پلتفورمی میشه از نقش متن فیلم استفاده تجربی گرفت!

اگه خیلی اهل فسفر نیستین اصلا طرفای این فیلم نرین! ما البته ادعای فسفریزاسیون نداریم اما بلدیم چطوری فسفر بسوزونیم! همینش خیلیه هاااااااااا الانو نبینین فسفر چینی اومده! قدیما فسفر خیلی گرون بود   میشد این هواااااااااااا !


لینك مستقیم به مطلب

کبوتر نامه رسان

ارسال نظر / پیام

بلبل خوش خبر از طرف همان یار رسید
خبر از دلبری یار به دلدار رسید


ارسال پیام شما و مشاهده پیامهای دیگران ( پیام)

 

Farshchian

 

دسته بندی موضوعی

 

نوشته های قبلی

 

بایگانی ماهانه ی نوشته ها

من و بارون

 

لینکستان روزانه

 

لینکستان همیشگی

 

درباره وبلاگ ما

پرنده ی دل

این وبلاگ کاملا دونفره است یعنی دونفر نویسنده این وبلاگ هستن یعنی یه مامان داره و یه بابا...
مامان این وبلاگ همه اش درس خونده و اونقدر درس خوندش تا الان معلم شده و درس میده...
بابای این وبلاگ هم هنوز در سفر هستش و اینقدر سفر رفته و میره و دوست داره بره که خدا میدونه...
اینجا هیچ حساب کتابی تو نوشتن نیست یعنی نه بابا و نه مامان چیز خاصی مد نظرشون نیست که روی اون گیر داده باشن و به قولی! یه جورایی عشقیه...
قدیما میگفتن هر چه میخواهد دل تنگت بگو و از این حرفا...
خلاصه خیلی خوش اومدین

بابا (165 بار مطلب نوشته)

مامان (154 بار مطلب نوشته)

 

پیاز داغ اضافه

clay_cup

بابا ایران دوست خیلی خفنی هست که همه جوره هوای وطن و هویت و فرهنگ خودش رو داره اما جوری رفتار میکنه که شاید در دید اول موافق با این اصول نیست

 

جوینده یابنده است

 

خبرنامه

 

آمار بازدیدکنندگان

امروز
تعدا بازدیدهای امروز :
تعداد بازدیدهای دیروز :
تعداد بازدیدها از ابتدا :
تعداد مطالب موجود :
تعداد نظرات ارسالی :
ایجاد صفحه در - ثانیه Locations of visitors

 

خروجی و خبرخوان

5
4
2
3
1

RSS Feed.
ATOM